Přednášející

JUDr. Petra Korejzová

JUDr. Petra Korejzová JUDr. Petra Korejzová ze stejnojmenné advokátní a patentové kanceláře KOREJZOVÁ & Spol. která je zaměřena na ochranu průmyslových a duševních práv jak v České republice, tak v zahraničí.

Paní doktorka se zabývá problematikou ochranných známek od roku 1992, od roku 1995 jako patentová zástupkyně a od roku 2003 jako advokátka. Od roku 2004 je výkonným partnerem kanceláře KOREJZOVÁ & SPOL.

 

Martin Rozhoň

Martin Rozhoň Martin Rozhoň, CEO Vivantis a.s., v roce 2001 při studiu na VŠ spustil nekomerční portál o zdraví celostnimedicina.cz a o dva měsíce později internetový obchod prozdravi.cz. Dnes VIVANTIS a.s. provozuje 7 e-shopů a patří mezi největší internetové prodejce v ČR. Za základ úspěchu ve svém oboru považuje schopnost naučit se "myslet internetově". Pro Martina je typické to, že věří v to, co dělá a veškerý úspěch je odpracovaný. Jeho heslem je: intuice, selský rozum a tvrdá práce růže přinášejí.

 

Kamila Sekiewicz

Kamila Sekiewicz Kamila Sekiewicz, Kamila nastoupila k Sedo před dvěma lety. Ve své roli senior account managerky spravuje portfolia největších zákazníků Sedo napříč evropskými, asijskými a australskými trhy a je především zodpovědná za akvizice parkingů. Mezinárodní tým Sedo se za poslední dva roky velmi rozrostl a stal se tak největší a nejziskovější částí skupiny Sedo. (Kamila má bakalářský titul z biologie a ekonomie z Rutgers Univerzity. Až do své promoce žila v Německu. Před nástupem do Sedo pracovala v oblasti „nových techonologií“ a vědeckého výzkumu.)

 

Simon Pupo

Simon Pupo Simon Pupo je ředitelem mezinárodního prodeje v NameDrive. Simon působí v oblasti domén od roku 2006, kdy se NameDrive zaměřil na rozvoj efektivního prodeje a investiční strategie v oblasti doménového průmyslu. Původem z Austrálie, žijící v Evropě, Simon skvěle rozumí globálnímu doménovému trhu.